Aktualności

POWITANIE

 
 
Obraz Grażyna Strączek
POWITANIE
Napisane przez: Grażyna Strączek ( wtorek, 7 lipca 2020, 14:40 )
 

Serdecznie witam wszystkich uczestników kursów i szkoleń na nowej platformie moodle która służy postulowanym FUNDAMENTALNYM WARTOŚCIOM KIRE.

KREATYWNOŚĆ

Cieszą nas każde odwiedziny, ale najbardziej cenimy aktywność, której poświęcicie swój czas. Dzięki Państwa uwagom platforma będzie stale się rozwijać i doskonalić. Stymulowanie kreatywności, wspieranie nowatorstwa i innowacyjności, a także przedsiębiorczości to fundament naszych działań edukacyjnych.

INDYWIDUALIZACJA

Zróżnicowanie procesów edukacyjnych oraz urozmaicenie naszej oferty edukacyjnej daje możliwości dostosowania działań do potrzeb i oczekiwań nauczycieli. Szkolenia e-learningowe zapewne nie tylko wzbogacą efekty kształcenia, ale także umożliwią podnoszenie kompetencji w dogodnym dla każdego czasie.

RZETELNOŚĆ

Rzetelność i wiarygodność naszych działań potwierdzają nie tylko certyfikaty, akredytacje i liczne rekomendacje, ale przede wszystkim dynamicznie wzrastająca popularność naszych szkoleń. Platforma moodle jest wygodną płaszczyzną do wyrażania opinii, uwag i wniosków zarówno w zamieszczonych ankietach, jak i w ramach forum.

ENTUZJAZM

Pasja i optymizm towarzyszy naszym działaniom i udziela się innymi, którym nadmiar trudów zagraża wypaleniem zawodowym. Poszukujemy atrakcyjnych i niestandardowych form i metod pracy, pozyskujemy do współpracy ciekawych, znanych specjalistów. Dbamy o życzliwą, sprzyjającą rozwojowi atmosferę zajęć, spotkań wycieczek edukacyjnych. Na moodlu umieszczamy ciekawostki, quizy, testy, filmy, scenariusze, i wiele pomocnych w praktyce zawodowej materiałów.

Życzę Państwu przyjemnych i efektywnych spotkań z platformą e-learningową KIRE.

Pozdrawiam,

Grażyna Strączek


(Edytowany przez Tomasz Bem - pierwotnie wysłano czwartek, 2 luty 2017, 16:26 )

(Edytowany przez Tomasz Bem - pierwotnie wysłano poniedziałek, 2 wrzesień 2019, 15:58 )